1. niezbędne do działania Strony – pliki te umożliwiają jej prawidłowe działanie,  logowanie, nawigowanie oraz dokonywanie rezerwacji. Bez ich zapisania na Pana/Pani urządzeniu korzystanie ze Strony jest niemożliwe;
    2. statystyczne – umożliwiają zbieranie informacji statystycznych na temat sposobu w jaki korzysta Pan/Pani ze Strony;
    3. funkcjonalne – pliki umożliwiające zapamiętanie ustawień i preferencji. Dzięki zapisaniu tych plików na Pana/Pani urządzeniu m. in. nie będzie konieczne każdorazowe wpisywanie loginu i hasła;
    4. społecznościowe – umożliwiające integrację serwisów społecznościowych (m. in. Facebook), z których Pan/Pani korzysta, ze Stroną;